Věra Klásková - foto Richard Homola

V jednotlivých letech:

2017: 26
2016: 27
2015: 32
2014: 31
2013: 28
2012: 19
2011: 32
2010: 26
2009: 30
2008: 25
2007: 18
2006: 22
2005: 12
2004: 19
2003: 10
2002: 25
2001: 18
2000:   1
MINULÁ VEŘEJNÁ VYSTOUPENÍ

ohlasy           chystaná vystoupení           vyst. abecedně           mapa
 –  Celkem 402 od roku 2000 –

11. 11. 2017 / 16:00 – Irský den / Žandov
7. 11. 2017 / 19:00 – Galerie Kladenského zámku / Kladno
19. 10. 2017 / 19:00 – Městské divadlo / Žatec
5. 10. 2017 / 19:30 – Divadlo U Jelena / Bystřice u Benešova
4. 10. 2017 / 18:00 – Městská knihovna / Postoloprty
22. 9. 2017 / 17:00 – Muzeum TGM / Jesenice u Rakovníka
18. 9. 2017 / 18:30 – Janský dvůr / Janské Lázně
30. 7. 2017 / 15:00 – Kaple Božího hrobu / Mimoň V Lukách 101, Mimoň
29. 7. 2017 / 17:00 – Klášterní zahrada / Cheb
25. 7. 2017 / 19:00 – Kostel svaté Anny / Protivín
6. 7. 2017 / 20.00 – Plovárna / Volyně
6. 7. 2017 / 12:20 – Hrad / Krakovec
1. 7. 2017 / 18:30 – / Římov
15. 6. 2017 / 19:00 – Synagoga / Hořice Tovární ulice
25. 5. 2017 / 18:30 – Sál Janského dvora / Janské Lázně
12. 5. 2017 / 18:00 – Goltzova tvrz / Golčův Jeníkov
12. 4. 2017 / 19:30 – Loutkové divadélko / Úpice Dr. A. Hejny 133
19. 3. 2017 / 17:00 – Kulturní a spolkový dům / Černilov
17. 3. 2017 / 18:00 – Centrum textilního tisku / Česká Lípa U Vodního hradu 63
17. 3. 2017 / 12:00 – ZŠ Klíč / Česká Lípa
17. 3. 2017 / 10:00 – ZŠ Klíč / Česká Lípa
16. 3. 2017 / 18:00 – Synagoga / Děčín
3. 3. 2017 / 19:00 – Vinný šenk U hradeb / Česká Lípa Sokolská 260
2. 3. 2017 / 18:30 – Sál Janského dvora / Janské Lázně
31. 1. 2017 / 19:30 – Multifunkční centrum / Horní Beřkovice
27. 1. 2017 / 19:00 – Vinný šenk U hradeb / Česká Lípa Sokolská 260
27. 12. 2016 / 19:00 – Vinný šenk U hradeb / Česká Lípa Sokolská 260
26. 12. 2016 / 16:00 – Kostel sv. Mikuláše Rváčov / Obec Vysočina
21. 12. 2016 / 14:00 – Náměstí Míru, u radnice / Domažlice
16. 12. 2016 / 19:00 – Kostel sv. Vavřince / Jezvé
15. 12. 2016 / 15:30 – Domov důchodců / Sloup v Čechách
11. 12. 2016 / 15:00 – Špitální kostelík / Jáchymov
4. 12. 2016 / 17:00 – Kostel sv. Mikuláše / Dobřany Nám. T. G. M.
27. 11. 2016 / 15:40 – Náměstí / Heřmanův Městec
26. 11. 2016 / 18:00 – Muzeum TGM / Jesenice u Rakovníka
27. 10. 2016 / 19:15 – Jak se vám líbí / Radio Proglas
26. 10. 2016 / 17:00 – Národní muzeum - sál H / Praha Vinohradská 1
16. 9. 2016 / 19:00 – Vinný šenk U hradeb / Česká Lípa Sokolská 260
4. 9. 2016 / 16:00 – Jeníkovská pouť / Větrný Jeníkov
3. 9. 2016 / 16:30 – Vodní hrad Lipý, CL Fest / Česká Lípa U Vodního hradu 63
28. 8. 2016 / 14:45 – Statek U Prušáků (Knorův) / Praha-Dolní Chabry Bílenecké náměstí 15
26. 8. 2016 / 18:00 – Restaurace Sv. Hubert. Mikulášovice 65 / Mikulášovice
23. 8. 2016 / 19:00 – Sál Janského dvora / Janské Lázně
14. 8. 2016 / 16:00 – Kaple Božího hrobu / Mimoň V Lukách 101, Mimoň
12. 8. 2016 / 18:00 – Renesanční dvorek / Klatovy Vídeňská 66
7. 8. 2016 / 18:00 – Evangelický kostel / Městys Sněžné
6. 7. 2016 / 19:30 – Kostel sv. Jana Křtitele / Slavonice
10. 6. 2016 / 17:00 – Kostel Krista Spasitele / Frýdlant
4. 6. 2016 / 16:00 – Kostel Nanebevzetí Panny Marie / Neratov
21. 5. 2016 / 22:00 – Etnofestival Baraban, kulturní středisko Sever / Cvikov
26. 2. 2016 / 17:30 – Soukromá oslava / Brno
21. 2. 2016 / 18:00 – Kavárna Ve skále / Vimperk Pivovarská 61
6. 2. 2016 / 19:00 – Vinný šenk U hradeb / Česká Lípa Sokolská 260
27. 12. 2015 / 18:00 – Kostel Nanebevzetí Panny Marie / Horní Maršov
26. 12. 2015 / 16:00 – Kostel sv. Máří Magdalény / Krásná Lípa
20. 12. 2015 / 16:00 – Kostel Povýšení sv. Kříže / Levín
4. 12. 2015 / 17:30 – Synagoga / Heřmanův Městec
29. 11. 2015 / 16:00 – Rytířský sál zámku / Žirovnice
29. 11. 2015 / 14:15 – Rytířský sál zámku / Žirovnice
19. 11. 2015 / 19:00 – Přednáškový sál divadla / Náchod
12. 11. 2015 / 19:00 – Centrum textilního tisku / Česká Lípa U Vodního hradu 63
10. 11. 2015 / 18:30 – Janský dvůr / Janské Lázně
22. 10. 2015 / 19:00 – Vinný šenk U hradeb / Česká Lípa Sokolská 260
26. 9. 2015 / 19:30 – Keltský večer / Týnec nad Sázavou Hrad
24. 9. 2015 / 19:00 – Vinný šenk U hradeb / Česká Lípa Sokolská 260
16. 9. 2015 / 19:30 – Divadlo U Jelena / Bystřice u Benešova
10. 9. 2015 / 19:00 – Česko-rakouské komunitní centrum FENIX / České Velenice Revoluční 245
27. 8. 2015 / 18:00 – Gotické sklepení Cisterciáckého opatství / Vyšší Brod
1. 8. 2015 / 19:00 – Kostel Povýšení sv. Kříže / Levín
25. 7. 2015 / 19:00 – Vinný šenk U hradeb / Česká Lípa Sokolská 260
11. 7. 2015 / 14:20 – Keltský kruh / Budyně nad Ohří
4. 7. 2015 / 18:00 – Kavárna Modré dveře / Kostelec nad Č. lesy nám. Smiřických 39
20. 6. 2015 / 17:45 – Gotický sál prelatury / Český Krumlov
13. 6. 2015 / 19:00 – Vinný šenk U hradeb / Česká Lípa Sokolská 260
9. 6. 2015 / 17:00 – Kaple sv. Jana Nepomuckého / Nymburk
16. 5. 2015 / 19:00 – Vinný šenk U hradeb / Česká Lípa Sokolská 260
14. 5. 2015 / 19:00 – Sál Národního památkového ústavu / Telč
30. 4. 2015 / 9:00 – Základní škola / Horní Maršov
21. 4. 2015 / 18:00 – Chaberský dvůr / Praha-Dolní Chabry Hrušovanské nám. 253/5
18. 4. 2015 / 19:00 – Vinný šenk U hradeb / Česká Lípa Sokolská 260
16. 4. 2015 / 18:00 – Kostel sv. Kateřiny / Třešť
17. 3. 2015 / 19:00 – Malý sál Domu kultury / Rumburk
7. 3. 2015 / 19:00 – Vinný šenk U hradeb / Česká Lípa Sokolská 260
5. 2. 2015 / 19:30 – Multifunkční centrum / Horní Beřkovice
24. 1. 2015 / 17:30 – Vinný šenk U hradeb / Česká Lípa Sokolská 260
20. 12. 2014 / 17:00 – Zámek / Zákupy
14. 12. 2014 / 15:00 – Kostel sv. Petra a Pavla / Podbořany
7. 12. 2014 / 17:00 – Synagoga / Čkyně
3. 12. 2014 / 19:30 – Rytířský sál na hradě / Strakonice
30. 11. 2014 / 17:00 – Kostel Nanebevzetí Panny Marie / Nový Bor
14. 11. 2014 / 17:30 – Vinný šenk U hradeb / Česká Lípa Sokolská 260
18. 11. 2014 / 10:00 – Gymnázium / Česká Lípa
18. 11. 2014 / 9:00 – Gymnázium / Česká Lípa
14. 11. 2014 / 18:00 – Galerie Doubravka / Ždírec nad Doubravou
13. 11. 2014 / 17:30 – Centrum textilního tisku / Česká Lípa U Vodního hradu 63
24. 10. 2014 / 19:30 – Dům kultury / Kraslice
24. 9. 2014 / 16:30 – Galerie Hollar / Praha Smetanovo nábřeží 6
23. 9. 2014 / 17:00 – Vernisáž - Zdeněk Mézl / Praha Poštovní muzeum, Nové mlýny 2
17. 9. 2014 / 17:00 – Vernisáž - Zdeněk Mézl / Praha Galerie Hollar, Smetanovo nábřeží 6
13. 9. 2014 / 15:00 – Folkové pódium / Sokolov Nábřežní ulice
15. 8. 2014 / 20:00 – Klášter / Domažlice
9. 8. 2014 / 18:00 – Renesanční sál zámku / Kamenice nad Lipou
24. 7. 2014 / 19:00 – Kostel Svaté Anny / Protivín
21. 6. 2014 / 18:00 – Goltzova tvrz / Golčův Jeníkov
20. 6. 2014 / 17:30 – Vinný šenk U hradeb / Česká Lípa Sokolská 260
6. 6. 2014 / 19:30 – Kulturní centrum Vratislavice 101010 / Liberec Nad Školou 1675
30. 5. 2014 / 19:00 – Sochařské sympozium / Desná Riedlova vila
17. 5. 2014 / 19:00 – Den s Kelty / Nové Strašecí Muzeum, U školy 123
20. 4. 2014 / 17:00 – Kostel sv. Vavřince / Stružnice Jezvé
17. 3. 2014 / 12:00 – ZŠ Klíč / Česká Lípa
17. 3. 2014 / 10:00 – ZŠ Klíč / Česká Lípa
14. 3. 2014 / 19:00 – Dům kultury / Stochov
27. 2. 2014 / 19:00 – Kulturní dům / Holýšov Americká 516
21. 2. 2014 / 19:00 – Městská knihovna / Nýrsko
13. 2. 2014 / 18:00 – Kulturní středisko Sever / Cvikov
29. 1. 2014 / 19:00 – Divadlo O. Nedbala / Tábor
15. 12. 2013 / 18:00 – Kulturní a spolkový dům / Černilov
7. 12. 2013 / 17:00 – Adventní koncert / Horní Slavkov
5. 12. 2013 / 17:00 – Chaberský dvůr / Praha-Dolní Chabry Hrušovanské nám. 253/5
1. 12. 2013 / 16:00 – Sklepení hradu Lipý / Česká Lípa
1. 12. 2013 / 14:00 – Sklepení hradu Lipý / Česká Lípa
30. 11. 2013 / 17:00 – Kostel sv. Ducha / Nový Bor
13. 11. 2013 / 17:00 – Chaberský dvůr / Praha-Dolní Chabry Hrušovanské nám. 253/5
26. 10. 2013 / 17:00 – Kulturní centrum / Suchdol nad Lužnicí
16. 10. 2013 / 19:00 – Klub Labe / Hořovice
10. 10. 2013 / 17:30 – Centrum textilního tisku / Česká Lípa U Vodního hradu 63
25. 9. 2013 / 14:00 – Multifunkční centrum / Hrádek nad Nisou Horní nám. 71
11. 9. 2013 / 19:30 – Multifunkční centrum / Horní Beřkovice
10. 9. 2013 / 17:00 – Multifunkční centrum / Hrádek nad Nisou Horní nám. 71
7. 9. 2013 / 19:00 – Kostel Proměnění Páně / Žihobce
6. 9. 2013 / 17:00 – Zámek / Křinec
2. 8. 2013 / 18:00 – Renesanční dvorek radnice / Klatovy Vídeňská 66
22. 6. 2013 / 20:30 – Svatojánské slavnosti bylin / Krásná Lípa Vlčí hora
3. 5. 2013 / 18:00 – Kostel Nanebevzetí P. Marie / Slunečná
22. 4. 2013 / 9:00 – Městský dům kultury Sokolovna / Týn nad Vltavou Tyršova 424
4. 4. 2013 / 18:00 – Kulturní centrum Vratislavice 101010 / Liberec Nad Školou 1675
23. 3. 2013 / 17:00 – Malovaný sál prelatury kláštera / Borovany Žižkovo nám. 1
21. 3. 2013 / 18:00 – Středisko knihovnických a kulturních služeb / Chomutov
19. 3. 2013 / 19:00 – Kostel Církve československé husitské / Česká Lípa Roháče z Dubé 496
18. 3. 2013 / 11:00 – ZŠ Klíč / Česká Lípa
18. 3. 2013 / 9:00 – ZŠ Klíč / Česká Lípa
23. 2. 2013 / 20:00 – Malý sál MKS / Nová Paka F. F. Procházky 101
9. 2. 2013 / 16:00 – Vernisáž - M. Abrmanová: Cesta životem / Cvikov Kulturní středisko Sever
20. 1. 2013 / 19:00 – Čokoládovna / Česká Lípa Žižkova 530
7. 12. 2012 / 17:00 – Kostel sv. Ducha / Nový Bor
28. 11. 2012 / 19:00 – Městské divadlo / Žatec
1. 11. 2012 / 17:00 – Vernisáž - M. Abrmanová: Rozjímání / Česká Lípa Muzeum textilního tisku
10. 10. 2012 / 19:00 – Národní dům / Ústí nad Labem
15. 9. 2012 / 21:30 – Áras Chrónáin Irish Cultural Centre / Dublin, IRL
1. 9. 2012 / 24:00 – Zámek / Nebílovy
11. 8. 2012 / 19:00 – Kostel sv. Ducha / Nový Bor
10. 8. 2012 / 18:00 – KC Střelnice / Turnov Markova 311
28. 7. 2012 / 17:00 – Horská synagoga / Hartmanice
27. 7. 2012 / 19:00 – Kostel Svaté Trojice / Písek
26. 7. 2012 / 18:00 – Rondel / Jindřichův Hradec
25. 7. 2012 / 19:00 – Vinárna Solnice / České Budějovice Česká 66
24. 7. 2012 / 18:00 – Amfietátr u kina / Krásná Lípa
27. 6. 2012 / 18:00 – Kulturní centrum Vratislavice 101010 / Liberec Nad Školou 1675
26. 5. 2012 / 15:20 – Zdislavina pouť a městské slavnosti / Jablonné v Podještědí
26. 5. 2012 / 11:00 – Zdislavina pouť a městské slavnosti / Jablonné v Podještědí
5. 5. 2012 / 18:00 – Kostel Nanebevzetí P. Marie / Slunečná
15. 3. 2012 / 19:00 – Kostel Církve československé husitské / Česká Lípa Roháče z Dubé 496
10. 2. 2012 / 19:30 – Kulturní centrum Vratislavice 101010 / Liberec Nad Školou 1675
3. 12. 2011 / 14:00 – Divadlo Na Kovárně / Poděbrady
24. 11. 2011 / 19:00 – Městská hudební síň / Hradec Králové Zieglerova 91
23. 11. 2011 / 18:00 – Kostel sv. Václava / Žamberk
18. 10. 2011 / 19:00 – Městské divadlo / Jaroměř
22. 9. 2011 / 19:00 – Výstavní síň / Jablonné nad Orlicí
21. 9. 2011 / 18:00 – Kaple sv. Jana Nepomuckého / Nymburk
5. 9. 2011 / 21:30 – M. Hughes / Dublin, IRL
3. 9. 2011 / 21:30 – Áras Chrónáin Irish Cultural Centre / Dublin, IRL
2. 9. 2011 / 19:00 – Guys Bar / Clifden, IRL
31. 8. 2011 / 19:00 – Guys Bar / Clifden, IRL
22. 8. 2011 / 18:00 – Square Stage / Tralee, IRL
30. 7. 2011 / 16:00 – Obrazárna / Hrad Roštejn Doupě 1 (u Telče)
28. 7. 2011 / 19:00 – Kostel Svaté Anny / Protivín
26. 7. 2011 / 20:00 – Pod kamennou žábou / České Budějovice
24. 7. 2011 / 17:00 – Horská synagoga / Hartmanice
23. 7. 2011 / 17:00 – Klášterní zahrada / Cheb
22. 7. 2011 / 18:00 – Renesanční dvorek / Klatovy Vídeňská 66
21. 7. 2011 / 20:00 – Klášter / Domažlice
19. 7. 2011 / 19:30 – Dům kultury / Kraslice
18. 7. 2011 / 19:30 – Špitální kostelík / Jáchymov
25. 6. 2011 / 19:00 – Skalní hrad / Sloup v Čechách
18. 6. 2011 / 18:00 – Gotický sál prelatury / Český Krumlov
16. 6. 2011 / 17:00 – Altisa - čaj o páté / Praha U Písecké brány
7. 5. 2011 / 17:00 – Kostel Nanebevzetí P. Marie / Slunečná
20. 4. 2011 / 19:00 – Divadlo O. Nedbala / Tábor
18. 4. 2011 / 11:00 – ZŠ a MŠ Klíč / Česká Lípa
18. 4. 2011 / 10:00 – ZŠ a MŠ Klíč / Česká Lípa
17. 3. 2011 / 19:00 – Klub M / Sokolov
16. 3. 2011 / 19:00 – Kostel stětí sv. Jana Křtitele / Kadaň
4. 2. 2011 / 19:00 – Kostel Svaté Trojice / Písek
20. 1. 2011 / 19:00 – Synagoga / Třešť
19 . 1. 2011 / 18:00 – Středisko knihovnických a kulturních služeb / Chomutov
28. 12. 2010 / 18:00 – Kostel Panny Marie Růžencové / České Budějovice Žižkova 4
4. 12. 2010 / 16:30 – Kulturní středisko / Jablonné v Podještědí
1. 12. 2010 / 19:00 – Zámecká kaple Zjevení Páně / Smiřice
3. 11. 2010 / 10:00 – Mateřská škola / Stružnice
22. 10. 2010 / 19:00 – Kostel sv. Prokopa / Jarošov nad Nežárkou
21. 10. 2010 / 19:00 – Goltzova tvrz / Golčův Jeníkov
20. 10. 2010 / 19:30 – Výstavní a koncertní sál muzea / Humpolec Dolní náměstí 253
19. 10. 2010 / 19:30 – Galerie Na půdě / Světlá nad Sázavou
1. 10. 2010 / 19:30 – Chvalský zámek / Praha Horní Počernice
20. 9. 2010 / 19:30 – Atrium na Žižkově / Praha Čajkovského 12
2. 9. 2010 / 19:30 – Stará radnice / Brno
1. 9. 2010 / 19:15 – Jak se vám líbí / Radio Proglas
7. 8. 2010 / 11:00 – Městské muzeum / Mimoň
31. 7. 2010 / 18:00 – Horská synagoga / Hartmanice
30. 7. 2010 / 16:00 – Vodní hrad / Švihov
29. 7. 2010 / 20:00 – Klášter / Domažlice
28. 7. 2010 / 18:00 – Rondel / Jindřichův Hradec
20. 7. 2010 / 20:00 – Pod Kamennou žábou / České Budějovice
19. 6. 2010 / 19:00 – Skalní hrad / Sloup v Čechách
18. 6. 2010 / 21:30 – Tolštejnské slavnosti / Hrad Tolštejn
18. 6. 2010 / 19:30 – Křížová hora / Jiřetín pod Jedlovou
16. 6. 2010 / 18:30 – Galerie V Kopci / Česká Lípa Mariánská 204
1. 5. 2010 / 18:00 – Kostel Nanebevzetí P. Marie / Slunečná
16. 4. 2010 / 18:30 – Galerie V Kopci / Česká Lípa Mariánská 204
19. 3. 2010 / 19:00 – Navrátilův sál / Nový Bor
5. 2. 2010 / 18:30 – Galerie V Kopci / Česká Lípa Mariánská 204
16. 12. 2009 / 19:00 – Malý sál Domu kultury / Rumburk
1. 12. 2009 / 17:00 – Městská knihovna / Česká Lípa
29. 11. 2009 / 17:30 – Kostel sv. Alžběty Portugalské / Protivín Masarykovo nám.
28. 11. 2009 / 15:00 – Jak se vám líbí / Radio Proglas
17. 11. 2009 / 19:15 – Jak se vám líbí / Radio Proglas
16. 10. 2009 / 18:00 – Café Once / České Budějovice Česká 2
12. 10. 2009 / 20:00 – Salmovská literární kavárna / Praha Salmovská 16
10. 10. 2009 / 18:00 – Obecní dům / Čehovice
8. 10. 2009 / 19:00 – Národní dům / Prostějov
18. 9. 2009 / 8:00 – Živě / Country radio Praha
29. 8. 2009 / 11:30 – Skotské hry / Sychrov
6. 8. 2009 / 20:00 – Pod kamennou žábou / České Budějovice
1. 8. 2009 / 17:00 – Radnice / Kašperské Hory
31. 7. 2009 / 18:00 – Horská synagoga / Hartmanice
23. 7. 2009 / 19:00 – Kostel Svaté Anny / Protivín
11. 7. 2009 / 13:00 – Keltský kruh / Budyně nad Ohří
3. 7. 2009 / 19:00 – Klub Vana (Suteren Lounge) / Šumperk
27. 6. 2009 / 13:00 – Keltování / Lužná u Rakovníka
20. 6. 2009 / 19:00 – Skalní hrad / Sloup v Čechách
27. 5. 2009 / 20:00 – Nová síň / Praha Voršilská 3
16. 5. 2009 / 20:00 – Baraban / Cvikov náměstí
16. 5. 2009 / 15:00 – Baraban / Cvikov park
2. 5. 2009 / 18:00 – Kostel Nanebevzetí P. Marie / Slunečná
16. 4. 2009 / 19:00 – Nová síň / Praha Voršilská 3
27. 3. 2009 / 19:00 – Nová síň / Praha Voršilská 3
27. 3. 2009 / 10:15 – Pořad RENDEZVOUS živě / Česká televize - ČT24
13. 3. 2009 / 18:00 – Café Once / České Budějovice Česká 2
22. 2. 2009 / 19:00 – Nová síň / Praha Voršilská 3
11. 2. 2009 / 19:00 – Kostel Svaté Trojice / Písek
30. 1. 2009 / 19:00 – Nová síň / Praha Voršilská 3
31. 12. 2008 / 19:00 – Nová síň / Praha Voršilská 3
20. 12. 2008 / 19:00 – Nová síň / Praha Voršilská 3
18. 12. 2008 / 19:00 – Akademie Jana A. Komenského / Česká Lípa
30. 11. 2008 / 19:00 – Nová síň / Praha Voršilská 3
28. 11. 2008 / 18:00 – Café Once / České Budějovice Česká 2
29. 10. 2008 / 17:00 – Americké centrum / Praha
26. 9. 2008 / 18:00 – Svatováclavské slavnosti / Praha
20. 9. 2008 / 18:00 – Keltské slavnosti / Teplice
6. 9. 2008 / 12:30 – Lesní kavárna KAFÁČ / Bílina
19. 8. 2008 / 20:00 – Pod kamennou žábou / České Budějovice
17. 8. 2008 / 15:00 – Vesnický hudební klub / Chotěmice
16. 8. 2008 / 9:30 – Skotské hry / Sychrov
27. 7. 2008 / 14:00 – / Kuklov
19. 7. 2008 / 18:00 – Horská synagoga / Hartmanice
18. 7. 2008 / 19:00 – Hotel Srní / Srní
6. 7. 2008 / 18:00 – / Římov
28. 6. 2008 / 13:15 – Keltování / Lužná u Rakovníka
26. 7. 2008 / 15:30 – Vyšehradské keltování / Praha
21. 6. 2008 / 19:00 – Skalní hrad / Sloup v Čechách
14. 6. 2008 / 12:00 – Festival Chebské dvorky / Cheb
7. 6. 2008 / 17:30 – / Hrad Kašperk
5. 6. 2008 / 16:00 – Gymnázium / Česká Lípa
4. 6. 2008 / 19:00 – Navrátilův sál / Nový Bor
29. 5. 2008 / 17:00 – 9. zahradní klobouková slavnost / Praha
11. 4. 2008 / 17:00 – Muzeum - vernisáž / Česká Lípa
29. 10. 2007 / 20:00 – Klub Vagon / Praha
27. 10. 2007 / 19:00 – Festival Shamrock / České Budějovice
26. 10. 2007 / 16:00 – Galerie Metropol / České Budějovice
27. 9. 2007 / 18:30 – Jak se vám líbí / Radio Proglas
22. 9. 2007 / 18:00 – Keltské slavnosti / Teplice
25. 8. 2007 / 10:30 – Skotské hry / Sychrov
19. 8. 2007 / 15:00 – Vesnický hudební klub / Chotěmice
17. 8. 2007 / 17:30 – Hrad Rožmberk / Rožmberk
7. 8. 2007 / 20:00 – Radniční dvůr / České Budějovice
4. 8. 2007 / 19:00 – Vyšehradské keltování / Praha
29. 7. 2007 / 14:00 – 3. sochařské sympozium / Brloh
16. 7. 2007 / 21:00 – Klub Vagon / Praha
7. 7. 2007 / 18:30 – / Hrad Kašperk
30. 6. 2007 / 19:00 – Skalní hrad / Sloup v Čechách
3. 6. 2007 / 18:00 – Táta-fest / Praha U kaštanu
31. 5. 2007 / 17:00 – 8. zahradní klobouková slavnost / Praha
22. 3. 2007 / 16:00 – Britské centrum / České Budějovice Krajinská ul.
16. 3. 2007 / 19:30 – Studio Paměť / Praha
14. 12. 2006 / 16:30 – Britské centrum / České Budějovice
24. 11. 2006 / 19:30 – Studio Paměť / Praha
21. 10. 2006 / 17:00 – Kulturní dům / Borovany
20. 10. 2006 / 20:00 – Měsíc ve dne / České Budějovice
10. 10. 2006 / 19:15 – Jak se vám líbí / Radio Proglas
12. 8. 2006 / 20:30 – Mezinárodní hudební festival / Český Krumlov Pivovarská zahrada
12. 8. 2006 / 11:00 – / Kohoutov
5. 8. 2006 / 20:00 – Kino / Brloh
5. 8. 2006 / 14:00 – 2. sochařské sympozium / Brloh
1. 8. 2006 / 20:00 – Radniční dvůr / České Budějovice
30. 7. 2006 / 18:00 – / Římov
15. 7. 2006 / 21:00 – Valečský kromlech / Valeč
15. 7. 2006 / 14:00 – Valečský kromlech / Valeč
8. 7. 2006 / 19:00 – Skalní hrad / Sloup v Čechách
1. 7. 2006 / 18:00 – Synagoga / Úštěk
24. 6. 2006 / 16:00 – Keltování / Skřivaň u Rakovníka
3. 6. 2006 / 14:00 – Gardenparty / Zadní Kopanina
1. 5. 2006 / 17:00 – 7. zahradní klobouková slavnost / Praha
23. 4. 2006 / 13:00 – Zámek / Zákupy
21. 4. 2006 / 21:00 – KD Crystal / Česká Lípa
20. 4. 2006 / 10:45 – Základní škola / Česká Lípa
7. 4. 2006 / 19:30 – Studio Paměť / Praha
5. 12. 2005 / 13:00 – Zámek / Zákupy
25. 11. 2005 / 19:30 – Studio Paměť / Praha
2. 8. 2005 / 20:00 – Radniční dvůr / České Budějovice
24. 7. 2005 / 18:00 – / Římov
16. 7. 2005 / 19:00 – Celtic Circle / Budyně nad Ohří
9. 7. 2005 / 19:00 – Hrad / Houska
2. 7. 2005 / 19:00 – Skalní hrad / Sloup v Čechách
17. 6. 2005 / 19:30 – Studio Paměť / Praha
19. 4. 2005 / 19:00 – Klub 999 / Česká Lípa
8. 4. 2005 / 17:00 – Muzeum / Česká Lípa
17. 3. 2005 / 19:30 – Vodní hrad Lipý / Česká Lípa
21. 1. 2005 / 19:30 – Studio Paměť / Praha
17. 12. 2004 / 17:00 – / Svor
5. 12. 2004 / 15:30 – Zámek / Zákupy
22. 11. 2004 / 19:00 – Music Bar 999 / Česká Lípa
8. 10. 2004 / 19:30 – Studio Paměť / Praha
23. 9. 2004 / 17:30 – Čajovna / Trutnov
27. 8. 2004 / 20:00 – Vodní hrad Lipý / Česká Lípa
21. 8. 2004 / 11:00 – Skotské hry / Sychrov
14. 8. 2004 / 11:00 – / Kohoutov
4. 8. 2004 / 18:00 – Galerie / Česká Lípa
27. 7. 2004 / 20:00 – Radniční dvůr / České Budějovice
22. 7. 2004 / 19:00 – Langerův dům / Jindřichův Hradec
9. 7. 2004 / 11:15 – Stromovka / Praha
19. 6. 2004 / 14:00 – / Dvůr Králové
21. 5. 2004 / 19:30 – Studio Paměť / Praha
26. 3. 2004 / 20:00 – Solnice / České Budějovice
19. 3. 2004 / 19:00 – Vodní hrad Lipý / Česká Lípa
12. 3. 2004 / 19:30 – Studio Paměť / Praha
3. 3. 2004 / 18:00 – / Třinec
30. 1. 2004 / 20:00 – Solnice / České Budějovice
26. 12. 2003 / 13:30 – Kostel / Kohoutov
14. 12. 2003 / 15:00 – Vodní hrad Lipý / Česká Lípa
5. 12. 2003 / 13:30 – Zámek / Zákupy
21. 11. 2003 / 20:00 – Solnice / České Budějovice
5. 11. 2003 / 17:00 – ZUŠ / Mimoň
22. 10. 2003 / 19:30 – Lidové sady / Liberec
13. 9. 2003 / 19:30 – KD Crystal / Česká Lípa
13. 8. 2003 / 20:00 – Pod kamennou žábou / České Budějovice
9. 8. 2003 / 10:00 – / Kohoutov
20. 5. 2003 / 18:00 – Samsa / Praha
6. 12. 2002 / 17:00 – Libertin / Česká Lípa
5. 12. 2002 / 15:00 – Zámek / Zákupy
4. 12. 2001 / 19:30 – Fryčovo knihkupectví / Liberec
21. 9. 2002 / 19:30 – Kulturní dům / Písek
14. 9. 2002 / 18:00 – Vernisáž Homola - kostel / Dolní Krupá
14. 9. 2002 / 16:00 – Svatba / Česká Lípa
31. 8. 2002 / 15:00 – Galerie Studnice / Český Krumlov
30. 8. 2002 / 15:00 – Galerie Studnice / Český Krumlov
29. 8. 2002 / 15:00 – Galerie Studnice / Český Krumlov
28. 8. 2002 / 15:00 – Galerie Studnice / Český Krumlov
27. 8. 2002 / 15:00 – Galerie Studnice / Český Krumlov
17. 8. 2002 / 19:00 – Penzion Zámeček / Svojkov
10. 8. 2002 / 10:30 – / Kohoutov
6. 8. 2002 / 18:00 – Klášter / České Budějovice
14. 7. 2002 / 17:00 – Hrad / Bezděz
13. 7. 2002 / 19:00 – Skalní hrad / Sloup v Čechách
5. 7. 2002 / 15:00 – PORTA - autorská soutěž / Plzeň výstaviště
23. 6. 2002 / 19:00 – Kurz keramiky / Kohoutov
19. 6. 2002 / 16:30 – Muzeum / Česká Lípa
9. 6. 2002 / 18:00 – Hrad / Bezděz
1. 6. 2002 / 18:00 – Vernisáž Homola / Mimoň
25. 5. 2002 / 18:00 – Galerie Studnice / Český Krumlov
19. 5. 2001 / 15:00 – Staročeský dvůr / České Budějovice
19. 5. 2001 / 11:00 – Výstaviště Země živitelka / České Budějovice
17. 5. 2001 / 19:30 – Salon U Váňů / České Budějovice
17. 4. 2002 / 17:00 – ZUŠ / Mimoň
8. 3. 2002 / 18:30 – Antikvariát Melcer / České Budějovice
7. 3. 2002 / 17:30 – Dobrá čajovna / České Budějovice
21. 2. 2002 / 14:00 – Gymnázium / Česká Lípa
13. 12. 2001 / 19:30 – Salon U Váňů / České Budějovice
7. 12. 2001 / 17:00 – Libertin / Česká Lípa
22. 11. 2001 / 10:00 – Český rozhlas / Praha
23. 10. 2001 / 20:00 – Balbínova kavárna / Praha
20. 9. 2001 / 19:30 – Měsíc ve dne / České Budějovice
1. 9. 2001 / 17:00 – Hrad / Bezděz
27. 8. 2001 / 19:00 – Jak se vám líbí / Radio Proglas
18. 8. 2001 / 19:00 – Skalní hrad / Sloup v Čechách
28. 7. 2001 / 19:00 – Pihelský kapr / Pihel
5. 7. 2001 / 10:00 – Recitál PORTA 2001 / Plzeň
4. 7. 2001 / 18:00 – PORTA 2001 / Plzeň
23. 6. 2001 / 17:00 – Hrad / Bezděz
3. 3. 2001 / 14:00 – PORTA 2001 / Česká Kamenice
8. 1. 2001 / 18:00 – Čajovna / Česká Lípa
9. 9. 2000 / 18:00 – Derniéra výstavy - Homola / Bezděz
/ – Kaple sv. Václava / Svojkov

vystoupení:

25. 11. Hrádek u Nechanic
25. 11. Hrádek u Nechanic
30. 11. Janské Lázně
2. 12. Postoloprty
3. 12. Svitavy
5. 12. Vimperk
7. 12. Jihlava
9. 12. Česká Lípa
9. 12. Česká Lípa
10. 12. Teplice
17. 12. Frýdlant
25. 1. Tábor
 podrobně 
 minulá 
 vystoupení 
 reportáže z cest 
Internetové knihkupectví KOSMAS
(překlady Věry Kláskové)




Vyjde KIPLING: JEDINÝ SYN